A Fidesz az MSZP-vel koalícióban leszavazta az ügynöklisták megismerhetőségét
Rezgett a léc sportnyelven szólva, mert csak 54 %-os többséggel ugyan, de ismét leszavazta az országgyűlés többsége az ügynöklisták megismerhetőségét. Ez végleg fel kell, hogy nyissa a Fideszben még bízó átvertek százezrei szemét! Itt ugyanis nem kevesebbről volt szó, mint a kétharmados “forradalmi ” többség a bizalom birtokában megszerzett hatalmával szemen köpte tisztességes választói többségét.
Ezután sem ismerhetőek meg, azok az ügynökök és tartótisztjeik, akik tíz és százezrei segítségével tartotta fenn hatalmát a bolsevista államhatalom, segítségükkel zsarolva és megfigyelve a kommunista állam polgárainak millióit. Ezek az emberek ma is aktívak és itt élnek és sokan közülük még az Ország gyűlése padsoraiban is szép számmal feddve meghúzódnak.
Feltehetően sokan közülük ma is fontos beosztásokat töltenek be nemcsak a biztonsági szolgálatoknál, hanem az állam bizalmából valamennyiünket képviselve nemzetközi porondon is.
Annak ellenére csatlakoznom kell a számomra is emblematikus figurának számító LMP-és előterjesztő Schiffer András megállapításaihoz, hogy nem értek egyet pártja létjogosultságával sem, nemhogy megtapasztalt gyakorlatával
Schiffer ugyanis az állambiztonsági múlt eddigi eltakarását és megismerhetetlenségét valamennyi eddigi kormány közös szégyeneként említette és joggal hivatkozott a németországi elnökválasztás lehetséges jelöltjének NDK-ás múltjára, mint akinek élenjáró szerepe volt a STAZI ügynökeinek teljes feltárásában és közzétételében. Számomra is elviselhetetlen az ügynöklisták megismerhetőségét leszavazó kormánytöbbség bolsevik utódpárttal történt összefogása álságos nemzetbiztonsági és homályos adatvédelmi indokokra történő hivatkozása.
Sokszor leírtam már azt a történészek által joggal hivatkozott megállapítást, hogy nincs tételesen megismert múlt nélkül jövő! A Fidesz még fokozta a fokozhatatlant azzal, hogy olyan embert nevezett ki az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltárának élére, akinek az Antall kormány regnálásakor komoly szerepe volt a valamikori SZDSZ-MDF paktum tető alá hozatalában!
Sokszor leírtam már, csak megismétlem: olyan valóban nemzeti kormányért küzdök, akinek az első feladatai közé tartozik majd az igazságtétellel párhuzamosan a még megismerhető ügynöklisták és tartótisztek neveinek teljes közzé tétele.
A jelenlegi kormánykoalíciót is hamarosan eléri megszolgált végzete, a csalárd módon megszerzett választói bizalom végleges elvesztése.
Reiner Péter
Nemzeti InternetFigyelő (NIF)
Kategória: Helyzetelemzés, Publicisztika
























Micsoda szégyen, micsoda förtelmes árulás!!!
És micsoda abszurditás, hogy egy LMP-s előterjesztő indoklásának minden szavával egyet kell értenünk!
Ezektől vártak a birkák elszámoltatást???!!!
Aki amúgy Szakasits jó elvtárs unokája! Van ám erkölcsi alapja, és nincs szégyenérzete!
Sciffher Andrásban több nemzeti igazságérzet van,mint a nagy “nemzeti” érzelmekkel páváskodókban…ez a ember egymagában többet ér,mint a fidesz..szégyen ez mindenkire nézve!
Van épelméjű magyar ember, aki kételkedett eddig is, a fityesz hihetelenül mély magyarellenességében ?
Lehet, hogy több ügynökük ban mint az mszp-nek!
Hát Izrael annyira hülye a néki kárt okozókat tünteti ki!
Azert nevezik rendszervaltozasnak, ugyan azok a komcsik atvaltoztak es maradtak es tovabb zsarolja magyarorszag polgarait.
Nem igaz az alcím! Az emeszpé többsége igennel szavazott. Igaz, ezt annak tudatában tették, hogy biztosak voltak (talán még egyeztettek is) a 2/3 döntésében. Hiába no, valahogy el kell érni, hogy 2014-ben újra a bal oldal legyen a nyerő. Muszáj, így van a forgató könyvben.
A cikk szerzőjének csak annyit, hogy akkor követett volna el árulást a likud-fidesz ha megszavazza az ügynök törvény nyilvánosságra hozását! A fidesz születésétől kezdve ellensége volt Magyarországnak! Semmilyen árulást nem követtek el!
A cikkíró egyet sajnos elfelejt:
A “rendszerváltás” nem mint egy forradalom egyik napról a másikra történt, hanem egy olyan egyezkedési folyamat volt, ami elegendő időt adott a valódi adatok meghamisítására.
Vagyis nagyon lehetséges, sőt valószínű, hogy a dokumentumokban olyan emberek neve alatt vannak a jelentések, akik nem jelentettek, esetleg akit megfigyeltek.
Tehát a listák nyilvánosságra hozása esetleg épp teljesen ártatlan embereket feketítene be, míg a valódi ügynökök a markukba nevethetnének.
Én, ha a titkosszolgálat vezetője lettem volna, akkor a 70-es évek vége és a 80-as évek közepe között, amikor a rendszerváltás lehetősége elkezdett kirajzolódni, dupla listát vezettetem volna:
Egy amit a rendszerváltáskor meg kell semmisíteni illetve elrejteni
és egyet, melyben hitelesnek tűnően mások, ártatlanok (lehetséges ellenfelek/ellenségek) vagy kis-ügynökök szerepeltek volna fátyolozottan, de felismerően mint tartótisztek, így védve a tényleges bűnösöket.
Tehát az a kérdés, mennyire lehet megbízni a dokumentumokban, a listákban?